Golfová akademie


V našich golfových akademiích dochází od nové sezóny k zásadní změně. Akademie nově povede španělský trenér světové úrovně Gonzalo Sánchez, který je držitelem akreditace PGA Golf Professional a je také autorizovaným instruktorem celosvětové golfové akademie Stack and Tilt. Filozofie našich akademií ale zůstává stejná, zaměřujeme se na děti, začínající hráče, amatéry i profesionály.  

Gonzalo SÁNCHEZ

Gonzalo Sánchez se stává od začátku sezóny hlavním trenér Golfové akademie Prosper Golf Resort a Golf Resort Ostravice a autorizovaný trenér Stack and Tilt (nejvyšší kategorie v golfovém tréninku). Má bakalářský titul v oboru Business Administration na Coastal Carolina University (Jižní Karolína, Spojené státy americké) a magisterský titul v oboru Professional Golf Management na PGA of America. Vynikající zkušenosti v golfovém sportu  získával Gonzalo prací v nejlepších golfových resortech na světě. Mimo jiné v TPC Sawgrass (Florida, EEUU), ústředí PGA Tour a hostiteli THE PLAYERS CHAMPIONSHIP. Působil také v resortu Real Club Valderrama (toto golfové hřiště bylo ohodnoceno jako nejlepší golfové hřiště v Evropě časopisem Golf Digest), které hostilo Ryder Cup v roce 1997 a v současnosti je hostitelem Valderrama LIV. V současné době vede také významnou golfovou akademii na jihu Španělska, The San Roque Golf Club, kde působí od roku 2017. Gonzalo také vyučuje na 4. nejvýznamnější a nejprestižnější univerzitě v oboru cestovního ruchu a gastronomie - Les Roches University (se sídlem v Marbelle, Málaga). Na této univerzitě vyučuje golfový management jako univerzitní specializaci. Gonzalo má za sebou také kariéru golfového profesionála, kdy hrál European Alps Tour, PGA National Tour a některé další významné turnaje. Gonzalovou vášní však bylo vždy koučování. Ve své kariéře nasbíral během více než 10 let bohaté zkušeností jako profesionální hráč a průběžným studiem, tvrdou práci a rozšiřováním znalostí si vybudoval své trenérské renomé světové úrovně.

Kontakt a rezervace:
e-mail:
golf@prosper-golf.cz, tel.: +420 603 801 794


NAŠI TRENÉŘI


Martin BESEDA

Prosper Golf Resort Čeladná

Od dětství se věnoval sportu a sportovní všestrannosti. Zejména házenou a fotbal hrál na výkonnostní úrovni, ale pro vleklá zranění se později dostal ke golfu. Golf hraje od roku 2011. Za tuto dobu nasbíral mnoho zkušeností jako hráč, rozhodčí i jako trenér. Již 9 let pracuje jako trenér, nejdříve jako cvičitel a nyní jako teaching PRO trénuje amatérské začínající i pokročilé hráče, dětské tréninkové skupiny, vede a organizuje golfové tábory a organizuje také skupinové lekce pro firmy atd. Martinovým cílem je tyto nabyté zkušenosti předávat dál klientům, stále se vzdělávat a vylepšovat své dovednosti. Od roku 2017 pracuje jako trenér v Prosper Golf Resortu Čeladná a od roku 2021 jsem členem Czech PGA, kde se také účastní turnajů Czech PGA TOUR. Pro své klienty má možnost využít při tréninku měřící zařízení Flightscope Xi tour.

Kontakt a rezervace:

e-mail: golf@prosper-golf.cz, tel.: +420 603 801 794 

Adrian HUBERT

Prosper Golf Resort Čeladná

Adrin je britským členem PGA s 35 lety úspěšných a uznávaných trenérských zkušeností v Anglii, Belgii, Španělsku, Polsku a České republice.​ Adrianovy profesionální zkušenosti a jedinečný přístup poskytnou každému golfistovi mnohem více znalostí o jeho golfovém švihu. Osobně pracuje s každým klientem individuálně tak, aby mu pomohl využít maximálně jeho potenciál. V tréninku je náročný, ale také motivuje. Na začátku zjišťuje, čeho je každý klient schopen a snaží se ho motivovat, aby překonal své limity. Za svou rozsáhlou kariéru získal metodicky strukturovaný a otevřený přístup k plánování lekcí pro všechny úrovně hráčů. Má pokročilé komunikační dovednosti s hráči všech věkových kategorií. Adrian je plně kvalifikovaný Custom Club Fitter Callaway a je také ambasadorem této značky. Adrian využívá při tréninku Flight-Scope, Trackmana. a GC Quad.

Kontakt a rezervace:
e-mail:
golf@prosper-golf.cz, tel.: +420 603 801 794