Gonzalo, co Tě jako úspěšného golfového profesionála a trenéra, přivedlo k nám do Beskyd a České republiky?
Po letech strávených prací v prestižních golfových resortech v USA a Španělsku nastal čas, abych se ve své kariéře posunul a našel novou příležitost, kde bych mohl zvyšovat úroveň golfových akademií v Evropě. Nový projekt 55 Holes Golf Destination a propojení golfových resortů Prosper Golf Resort Čeladná a Golf Resort Ostravice jsem si vybral, protože český golfový trh rychle roste a zároveň je to pro mě vynikající příležitost vybudovat v České republice a ve střední Evropě světovou referenční golfovou akademii. Jedním z dalších důvodů, proč volím 55 Holes Golf Destination, je lidská kvalita, kterou jsem našel v týmu Prosper Golf Resort Čeladná a Golf Resortu Ostravice, což mi rozhodování o příchodu výrazně usnadnilo. Jsem vysoce motivovaný a připravený na tuto novou výzvu a jsem si jistý, že mě rozvine jako golfového profesionála i jako člověka. Naším společným a důležitým cílem je vytvořit tým, který dokáže zajistit výuku a trénink golfové hry na světové úrovni. 

Gonzalo, jsi také certifikovaným trenérem celosvětové golfové akademie Stack and Tilt. Můžeš nám tento trénikový program přiblížit?
Stack and Tilt je systém pro hraní golfu založený na trojrozměrném popisu golfového švihu. Stack and Tilt nabízí osvědčený systém výuky golfu, který se snadno učí a roste s golfisty, tak jak se zlepšují. Je to systém, který přináší rychlé výsledky a je založen na stejných základech, které hráči PGA TOUR používají ke zvýšení svých výsledků, vítězství v turnajích a tím také ke zvýšení svých finančních výdělků. Tento systém je použitelný pro jakoukoli úroveň hry. Stack and Tilt Golf pomáhá golfistům hrát lépe, hrát důsledněji a více si hru užívat. Statistiky ukazují, že z 50 nejlepších golfových trenérů na světě je 43 zapojeno do programu Stack and Tilt. Jednou z nejlepších věcí pro golfový resort a jeho akademii je, aby měl Stack and Tilt Academy. Jde o to, že výuku úrovně světové třídy poskytují kvalifikovaní a nejlepší trenéři na světě a má zásadní konkurenční výhodu proti jiným golfovým akademiím a buduje a podporuje také cestovní ruch v golfové destinaci. 

A jakým způsobem bude akademie Stack and Tilt zapojena do naší akademie a Tvých tréninkových lekcí?
Způsob, jakým přistoupím ke své metodice a struktuře výuky, bude následující: Stack and Tilt poskytne všem svým trenérům intenzivní a nepřetržitý program, který zajistí, že budou hluboce rozumět systému Stack and Tilt a budou schopni poskytnout našim studentům nejvyšší úroveň personalizovaného a efektivního trénování. Naše využití videoanalýzy nám umožňuje rozebrat každý aspekt golfového švihu a poskytuje studentům vizuální referenci k posílení jejich tréninku. Díky jasnému pochopení toho, jak golfový švih funguje, můžeme našim hráčům vytvořit cvičení naplánované podle jejich individuálních potřeb. To jim umožní sebevědomě pokročit směrem ke zlepšení jejich hry.

Děkuji za odpovědi a těším se, že se brzy uvidíme v naší golfové akademii.