Golf Ski Resort Ostravice


GOLFOVÁ HRA

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár
v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland. 
Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť
v Evropě a Africe. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce atd.

GOLFOVÁ AKADEMIE

Ostravice Academy of Golf je založena za účelem pomoci pokročilým golfistům vyřešit své herní nedostatky a nováčkům osvojit si správné návyky všech aspektů golfové hry. U nováčků je velice důležité od počátku trénovat s kvalitním trenérem. 
Od dubna 2024 bude golfová akademie zapojena 
do celosvětového programu akademie Stack and Tilt pod vedením španělského trenéra Gonzala Sanchéze. 

UBYTOVÁNÍ

Hotel Green Inn v srdci Golf Resortu Ostravice. Fascinující výhledy na oceněné golfové hřiště a beskydské vrcholy či údolí se spojují v pohodové atmosféře hotelu, který vám umožní kvalitní oddych od rušných velkoměst. Spojte ubytování s golfem v jednom z 36 pokojů.Ubytování je situováno v sedmi samostatných domečcích. Přijeďte načerpat energii a oddychnout si při zvuku odpalování golfových míčků s přáteli či rodinou 

RESTAURACE

V Restaurantu Golf Resortu Ostravice si vychutnáte vynikající kuchyni mísící fantazii s tradicí. Jedete k nám
za golfem, běžkami, procházkou nebo projížďkou na kole?Jste hoteloví hosté nebo jedete z daleka za dobrým jídlem? Náš tým profesionálních kuchařů pro Vás připravuje pokrmy vždy pouze z čerstvých a regionálních surovin. Snídani, oběd, večeři a rauty na míru si u nás můžete užít
na několika různých místech, a to v hlavní restauraci, galerii nebo na venkovní terase.

AKCE

Golfový Resort Ostravice je jako stvořený pro vaše setkání, rodinné oslavy, svatby nebo firemní akce. Moderní zázemí, stylové ubytování, doplňkové aktivity a venkovská atmosféra s výhledy na zdejší hory ve vás nechá příjemné vzpomínky. Spojte nezapomenutelnou akci s legendárním zážitkem v srdci Beskyd. K dispozici jsou konferenční sál s kapacitou až 60 osob, zasedací místnost s kapacitou až 10 osob a restaurace s 2 oddělenými prostory pro 80 a 46 osob včetně jedinečné terasy.

WELLNESS

Využijte možnost svěřit se do rukou profesionálních masérů, užívejte si pohodu z venkovní vířivky na terasea zapomeňte na problémy během návštěvy finské nebo parní aroma sauny.