Golfová akademie


V našich golfových akademiích dochází od nové sezóny k zásadní změně. Akademie nově povede španělský trenér světové úrovně Gonzalo Sánchez, který je držitelem akreditace PGA Golf Professional a je také autorizovaným instruktorem celosvětové golfové akademie Stack and Tilt. Filozofie našich akademií ale zůstává stejná, zaměřujeme se na děti, začínající hráče, amatéry i profesionály.  

Gonzalo SÁNCHEZ

Gonzalo Sánchez se stává od začátku sezóny hlavním trenérem Golfové akademie Prosper Golf Resort a Golf Resort Ostravice. Gonzalo je autorizovaný trenér Stack and Tilt (nejvyšší kategorie v golfovém tréninku) a vystudoval bakalářský titul v oboru Business Administration na Coastal Carolina University (Jižní Karolína, USA) a magisterský titul v oboru Professional Golf Management na PGA of America. Vynikající zkušenosti v golfovém sportu získával Gonzalo prací v nejlepších golfových resortech na světě. Mimo jiné v TPC Sawgrass (Florida, EEUU), ústředí PGA Tour a hostiteli THE PLAYERS CHAMPIONSHIP. Působil také v resortu Real Club Valderrama (toto golfové hřiště bylo ohodnoceno jako nejlepší golfové hřiště v Evropě časopisem Golf Digest), které hostilo Ryder Cup v roce 1997 a v současnosti je hostitelem Valderrama LIV. V současné době vede také významnou golfovou akademii na jihu Španělska, The San Roque Golf Club, kde působí od roku 2017. Gonzalo také vyučuje na 4. nejvýznamnější a nejprestižnější univerzitě v oboru cestovního ruchu a gastronomie - Les Roches University (se sídlem v Marbelle, Málaga). Na této univerzitě vyučuje golfový management jako univerzitní specializaci. Gonzalo má za sebou také kariéru golfového profesionála, kdy hrál European Alps Tour, PGA National Tour a některé další významné turnaje. Gonzalovou vášní však bylo vždy koučování. Ve své kariéře nasbíral během více než deseti let své kariéry bohaté zkušeností jako profesionální hráč a průběžným studiem, tvrdou práci a rozšiřováním znalostí si vybudoval své trenérské renomé světové úrovně.

Dostupné termíny tréninkových lekcí:
7. 5. - 13.5. 2024 /  4. 6. - 10. 6. 2024 / 23. 7. - 29. 7.2024 / 27. 8. -2. 9. 2024 / 17. 9. - 23. 9. 2024

Cena tréninkové lekce
(60 min.): 1 900,-

Kontakt a rezervace:
e-mail:
golf@prosper-golf.cz, tel.: +420 603 801 794


NAŠI TRENÉŘI


Martin BESEDA

Prosper Golf Resort Čeladná

Od dětství se věnoval sportu a sportovní všestrannosti. Zejména házenou a fotbal hrál na výkonnostní úrovni, ale pro vleklá zranění se později dostal ke golfu. Golf hraje od roku 2011. Za tuto dobu nasbíral mnoho zkušeností jako hráč, rozhodčí i jako trenér. Již 9 let pracuje jako trenér, nejdříve jako cvičitel a nyní jako teaching PRO trénuje amatérské začínající i pokročilé hráče, dětské tréninkové skupiny, vede a organizuje golfové tábory a organizuje také skupinové lekce pro firmy atd. Martinovým cílem je tyto nabyté zkušenosti předávat dál klientům, stále se vzdělávat a vylepšovat své dovednosti. Od roku 2017 pracuje jako trenér v Prosper Golf Resortu Čeladná a od roku 2021 je členem Czech PGA, kde se také účastní turnajů Czech PGA TOUR. Pro své klienty má možnost využít při tréninku měřící zařízení Flightscope Xi tour.

Kontakt a rezervace:

e-mail: golf@prosper-golf.cz, tel.: +420 603 801 794 

Adrian HUBERT

Prosper Golf Resort Čeladná

Adrian je britským členem PGA s 35 lety úspěšných a uznávaných trenérských zkušeností v Anglii, Belgii, Španělsku, Polsku a České republice.​ Adrianovy profesionální zkušenosti a jedinečný přístup poskytnou každému golfistovi mnohem více znalostí o jeho golfovém švihu. Osobně pracuje s každým klientem individuálně tak, aby mu pomohl využít maximálně jeho potenciál. V tréninku je náročný, ale také motivující. Na začátku vždy zjišťuje, čeho je klient schopen a snaží se ho motivovat, aby překonal své limity. Za svou rozsáhlou kariéru získal metodicky strukturovaný a otevřený přístup k plánování lekcí pro všechny úrovně hráčů a má zároveň pokročilé komunikační dovednosti s hráči všech věkových kategorií. Adrian je plně kvalifikovaný Custom Club Fitter Callaway a je také ambasadorem této značky. Adrian využívá při tréninku moderní aplikace a zařízení Flight-Scope, Trackman a GC Quad.

Kontakt a rezervace:
e-mail:
golf@prosper-golf.cz, tel.: +420 603 801 794 

Libor KŘESŤAN

Golf Resort Ostravice

Od roku 2005 jsem členem PGA, kde jsem dosáhl kvalifikace Golf Professional závěrečnou zkouškou složenou v roce 2007. Jsem trenérem licence "B" - studiem FTVS (Fakulty Tělesné Výchovy a Sportu) Karlovy Univerzity v Praze. Jako profesionál nabízím své zkušenosti coby osobní trenér, a to nejen pokročilým golfistům, ale i začátečníkům. Své know how předávám golfuchtivým dětem i dospělým. Golfové začátky vysvětluji svým žákům trpělivě, s citem a rád. Od listopadu 2014 působím rovněž jako HEAT Program Instruktor – Instruktor kondiční chůze. V roce 2017 jsem se stal školitelem kondiční chůze a v témže roce i trenérem EMS (elektrické stimulace svalů). V roce 2018 jsem absolvoval kurz instruktor fitness.

"Rád předávám své vědomosti a zkušenosti lidem, kteří mají zájem se dále rozvíjet a posouvat stejně jako já. Pokud tedy chcete začít s golfem, ať už ze svého osobního zájmu nebo potřebujete tento sport ovládat proto, že mu Vaši obchodní partneři holdují, začněte s osobním trenérem. Tak se naučíte jak správně držet hůl, jak odehrát míč, jak se oblékat a jaká jsou pravidla golfu. Jako trenér Vám mohu předat zkušenosti v oblasti golfového švihu, pravidel golfu, course managementu a videoanalýzy Vaši golfové hry na vysoké úrovni."

Kontakt a rezervace:
tel.: 
607 793 311

Sandra JANTOVÁ

Golf Resort Ostravice

FULL QUALIFIED GOLF PROFESSIONAL, ČLENKA PGAC
Jsem členkou české PGA. Golfu se věnuji již od roku 1999. Pět let jsem působila v reprezentačním týmu ČR. Vyhrála jsem množství turnajů a to nejen v České republice, ale také v Polsku, Dánsku a Norsku. V roce 2002 jsem se stala mistryní České republiky a v letech 2004 a 2005 dvojnásobnou mistryní Polska. Zároveň se mi podařilo vyhrát Amatér Golf Tour v Česku.

Své zkušenosti chci předávat a už pár let předávám všem golfovým nadšencům.

Kontakt a rezervace:
tel.: 607 793 311