Prosper Golf Resort Čeladná


GOLFOVÁ HRA

Golfový resort disponuje dvěmi 18 jamkovými mistrovskými golfovými hřišti a dále vytváří spojení s třetím 18 jamkovým hřištěm v nedaleké Ostravici. Hřiště se rozprostírá na rozloze 100 hektarů a je obklopeno malebnou přírodou Beskyd. Hrací plocha je pečlivě navržena s ohledem na různé úrovně golfistů a nabízí náročné výzvy i pro zkušené hráče. 

GOLFOVÁ AKADEMIE

Pro ty, kteří se chtějí zdokonalit ve hře golfu,
je k dispozici golfová akademie s profesionálními trenéry. Zde si golfisté mohou zlepšovat své dovednosti a techniku pomocí moderního vybavení
a individuálního přístupu. 
Od dubna 2024 bude golfová akademie zapojena
do celosvětového programu akademie Stack and Tilt pod vedením španělského trenéra Gonzala Sanchéze.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování v Prosper Golf Resort Čeladná je zajištěno
v moderních a vkusně zařízených  apartmánech CLUB APARTMENTS přímo nad klubovnou nebo v Penzionu MOUNTAIN, Každý pokoj je vybaven veškerým potřebným vybavením a nabízí hostům maximální komfort a pohodlí během jejich pobytu.
 

AKCE

Prosper Golf Resort Čeladná je unikátní prostředí pro konání vaší firemní konference, svatebního obřadu nebo oslavy. Pro uspořádání vaší firemní akce nebo konference nabízíme sál s kapacitou až 300 osob, který lze rozdělit na několik samostatných místností. Sál má prosklenou stěnu a může se propojit s terasou, která nabízí neopakovatelný výhled na golfové hřiště
a Beskydy. 

RESTAURACE

Resort také disponuje elegantní restaurací, kde si hosté mohou vychutnat vybraná jídla a nápoje. Kvalitní gastronomie je spojena s výhledem na golfové hřiště a vrcholky Beskyd, což poskytuje jedinečný zážitek. 

FOTOGALERIE